Rosita Ståhl konstglas

Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas
Rosita Ståhl konstglas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ROSITA STÅHL, "Mountain - Tanzania", vas, egen tillverkning, klarglas med inneslutning av pulveriserade mineralfärger, signerad i nederkanten samt. daterad -18, höjd ca 16 cm

Ingår i tema-auktion "Samtida Konstglas"

679118

2019-09-19