Rosita Ståhl konstglas
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ROSITA STÅHL, "Mountain - Tanzania", vas, egen tillverkning, klarglas med inneslutning av pulveriserade mineralfärger, signerad i nederkanten samt. daterad -18, höjd ca 16 cm
Ingår i tema-auktion "Samtida Konstglas"
679118
2019-09-19