Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

400 EUR

ZORN, Anders (1860-1920): Nya visan, signerad Zorn, signerad och daterad 1903 i plåten, etsning, 15,1x22,7 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 199

gulnad, spår efter fastsättningstejp i övre kanten under passepartout

679132

2019-09-23