Märklin tågset spår Ho
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-tal, betående av: ellok SE800, personvagn 346/1, resgodsvagn 346/4, personvagn346/1, godsvagn 320, godsvagn 311, godsvagn 392, samtliga i fabriksförpackningar
Delvis skadade förpackningar, obetydliga skador
679137
2019-09-19