Märklin tågset spår Ho

Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-tal, betående av: ellok SE800, personvagn 346/1, resgodsvagn 346/4, personvagn346/1, godsvagn 320, godsvagn 311, godsvagn 392, samtliga i fabriksförpackningar

Zustandsbeschreibung

Delvis skadade förpackningar, obetydliga skador

679137

2019-09-19