Soffa empire 1800-tal
2019-09-21
679145
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, empire, 1800-tal, mahognyfanér, längd ca 210 cm
Skador: Renoverad, fanér med skador och lagningar, senare ben