Märklin tågset spår Ho

Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-tal, bestående av: diesellok 3021, sovvagn 346/3, restaurangvagn 346/2, restaurangvagn 346/2J, samtliga i fabriksförpackningar

En ej tillhörande förpackning, obetydliga skador

679150

2019-09-19