3 stiltonspadar serveringsbestick 2 vinprovare NS

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STILTONSPADAR, 3 st., SERVERINGSBESTICK, MINIATYRVINPROVARE, 2 st, nysilver, två stiltonspadar med benskaft, 1800-talets slut, en modern stiltonspade, serveringstång med sked och gaffel märkt Operakällaren, 2 miniatyrvinprovare

PROVENIENS: Tore Wretman

679152

2019-09-29