Märklin ånglok
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MÄRKLIN LOK, spår H0, 3 st. 1950-tal, bestående av: ånglok FM 800, ånglok DA 800, ånglok CM 800, samtliga i fabriksförpackningar
Delvis slitna förpackningar, obetydliga skador, funktioner ej testade
679153
2019-09-19