Maria Wojtiuk skulptur

Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur
Maria Wojtiuk skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIA WOJTIUK(född 1953 Polen): Skulptur, granit, patinerad brons, monogramsignerad och daterad MW 89, höjd 40 cm

679164

2019-09-21