Anna Palm

Anna Palm
Anna Palm
Anna Palm
Anna Palm

Klubbat för:

5 800 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Utsikt mot slottet, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, ca 5,5x17,5 cm

Kuntoraportti

679182

Päivämäärä:

2019-09-21