Anna Palm
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Utsikt mot slottet, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, ca 5,5x17,5 cm
Kuntoraportti
679182
Päivämäärä:
2019-09-21