Matsalsbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSBORD, fanerat med mahogny, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, med fyra iläggsskivor á 60 cm varav två illäggsskivor med sarg, höjd ca 74 cm, diam ca 130 cm
Slitage, fanérskador, repor
679184
2019-09-20