Matsalsbord

Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord

Klubbat för:

1 200 SEK

3 000 SEK

MATSALSBORD, fanerat med mahogny, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, med fyra iläggsskivor á 60 cm varav två illäggsskivor med sarg, höjd ca 74 cm, diam ca 130 cm

Slitage, fanérskador, repor

679184

2019-09-20