Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, "EM-bordet" 1900-talets mitt, stämpelmärkt, teak, höjbart och med två utdragbara skivor a 26 cm vardera, höjd ca 56, längd 145 samt bredd 61 cm

Någon fuktring, bruksslitage

679186

2019-09-22