Sovrumsmöbler

Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler
Sovrumsmöbler

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOVRUMSMÖBEL, 1960-tal, Bodafors, fanerat i ek, bestående av Sänggavlar, byrå, toilettebord, hylla, byråns höjd 52, 90x44 cm

Slitage, märken

679189

2019-09-20