Björn Christian Larsen gouache

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN CHRISTIAN LARSEN (1931-1993): (2) Kompositioner, signerade och daterad Christian Björn Larsen 64 resp 63, gouache, 34x25 resp 19x42 cm

679191

2019-09-20