Märklin ånglok spår Ho

Märklin ånglok spår Ho
Märklin ånglok spår Ho
Märklin ånglok spår Ho
Märklin ånglok spår Ho
Märklin ånglok spår Ho
Märklin ånglok spår Ho
Märklin ånglok spår Ho
Märklin ånglok spår Ho
Märklin ånglok spår Ho
Märklin ånglok spår Ho

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN ÅNGLOK, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av: TM 800, F 800 samt 3047

Delvis med lackskador, funktioner ej testade

679192

2019-09-19