Uuno Alanko oljemålning
2019-09-18
679198
| Klubbat belopp | 150 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
UUNO ALANKO (1878-1964): Kaktus, signerad samt daterad 1950, olja på duk, 73x61 cm