Matta rölakan signerad SH
2019-09-26
679202
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MATTA, rölakan, signerad SH, vita, rosa och blåa toner, mått 205 x 202 cm.
Fläckar, slitage.