Matta rölakan signerad SH
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
MATTA, rölakan, signerad SH, vita, rosa och blåa toner, mått 205 x 202 cm.
Kuntoraportti
Fläckar, slitage.
679202
Päivämäärä:
2019-09-26