Matta rölakan signerad SH

Matta rölakan signerad SH
Matta rölakan signerad SH
Matta rölakan signerad SH
Matta rölakan signerad SH
Matta rölakan signerad SH
Matta rölakan signerad SH

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

MATTA, rölakan, signerad SH, vita, rosa och blåa toner, mått 205 x 202 cm.

Kuntoraportti

Fläckar, slitage.

679202

Päivämäärä:

2019-09-26