Baljfåtöljer empirstil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil, 1900-talets andra hälft, mahgonyfanér, beslag i mässing, armlän med sfinxhuvuden, sitthöjd ca 45 cm, höjd ca 86 cm, bredd ca 60 cm
Senare omklädda, repor och torrsprickor
679203
2019-09-22