Baljfåtöljer empirstil

Baljfåtöljer empirstil
Baljfåtöljer empirstil
Baljfåtöljer empirstil
Baljfåtöljer empirstil
Baljfåtöljer empirstil
Baljfåtöljer empirstil
Baljfåtöljer empirstil
Baljfåtöljer empirstil
Baljfåtöljer empirstil
Baljfåtöljer empirstil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil, 1900-talets andra hälft, mahgonyfanér, beslag i mässing, armlän med sfinxhuvuden, sitthöjd ca 45 cm, höjd ca 86 cm, bredd ca 60 cm

Senare omklädda, repor och torrsprickor

679203

2019-09-22