Bertil Fridhagen bokhyllor 1 par
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor, 1 par, Bodafors,1960-tal, Bodafors, 5 sektioner, valnötsfanér, underdelar med 3 lådor vardera samt hyllförvaring bakom dörrar, överdelar med hyllplan samt skjutdörrar i glas, totalhöjd ca 187, bredd ca 130 cm vardera, djup ca 40/25 cm
Bruksslitage
679204
2019-09-18