Märklin lok och vagnar spår Ho
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, huvudsak 1950-60-tal, bestående av: ånglok TM 800, ånglok 3031, rälsbuss 3016 samt släpvagn 4018, 2 personvagnar 341, 2 bagagevagnar 344, bagagevagn 328, postvagn 346/5, bagagevagn 310, godsvagn 372, 2 godsvagnar 365, godsvagn 364, godsvagn 320
Lackskador, funktioner ej testade, rälsbuss i fabriksförpackning
679212
2019-09-19