Märklin lok och vagnar spår Ho

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, huvudsak 1950-60-tal, bestående av: ånglok TM 800, ånglok 3031, rälsbuss 3016 samt släpvagn 4018, 2 personvagnar 341, 2 bagagevagnar 344, bagagevagn 328, postvagn 346/5, bagagevagn 310, godsvagn 372, 2 godsvagnar 365, godsvagn 364, godsvagn 320

Lackskador, funktioner ej testade, rälsbuss i fabriksförpackning

679212

2019-09-19