Pärlhalsband

Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PÄRLHALSBAND, ca 77 st odlade saltvattenspärlor ca 5.5 mm, trädd på tråd med knut, rosettformat lås, sterlingsilver, längd ca 51 cm, låstagbart hänge, förgyllt sterlingsilver med bijouxpärla samt äldre etui medföljer

Tråd med slitage.

679216

2019-09-28