Pärlhalsband
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PÄRLHALSBAND, ca 77 st odlade saltvattenspärlor ca 5.5 mm, trädd på tråd med knut, rosettformat lås, sterlingsilver, längd ca 51 cm, låstagbart hänge, förgyllt sterlingsilver med bijouxpärla samt äldre etui medföljer
Tråd med slitage.
679216
2019-09-28