Rosenthal matservis
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ROSENTHAL, 23 delar, kaffeservis, porslin, förgylld bård, bestående av 8 koppar med fat, 13 assietter, 1 sockerskål, 1 gräddkanna
Mindre nagg kan förekomma, bruksslitage, slitage på bård, tekopp m. fat samt 3 kaffefat medfjöljer
679227
2019-09-19