Rosenthal matservis

Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ROSENTHAL, 23 delar, kaffeservis, porslin, förgylld bård, bestående av 8 koppar med fat, 13 assietter, 1 sockerskål, 1 gräddkanna

Mindre nagg kan förekomma, bruksslitage, slitage på bård, tekopp m. fat samt 3 kaffefat medfjöljer

679227

2019-09-19