Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JULSERVIS, 11 dlr, flintgods, Gustavsberg, bestående av: kanna, terrin, 9 djupatallrikar, tallrikarnas diameter 21 cm, kanna Göteborg med skador medföljer
Slitage
679232
2019-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här