Julservis

Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

JULSERVIS, 11 dlr, flintgods, Gustavsberg, bestående av: kanna, terrin, 9 djupatallrikar, tallrikarnas diameter 21 cm, kanna Göteborg med skador medföljer

Slitage

679232

2019-09-19