Kräftservis

Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF WALLANDER (1863-1914): Kräfttallrikar, 4 st , Rörstrand, 1900-talets början, flintgods, SKÖLJSKÅLAR, 6 st., handmålad dekor, diameter 11,5-22 cm

3 skålar med mindre nagg

679240

2019-09-19