Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): (2) "Einar Jolin", signerade och daterade Nerman Dec.1907 samt Paris 08 , blyerts, ca 25x17 respektive 16x12 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
Uppklistrad
679249
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här