Einar Nerman - porträtt av Jolin

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): (2) "Einar Jolin", signerade och daterade Nerman Dec.1907 samt Paris 08 , blyerts, ca 25x17 respektive 16x12 cm,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

Uppklistrad

679249

2019-09-28