Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKSPIRA, koppar, trästomme, 18/1900-tal, omgjord till trädgårdsdekoration med sockel samt 4 stolpskor, höjd inkl sockel ca 170 cm
Skador: Senare sockel, väderpatina
679250
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här