Form tratt och sil i kopppar
Valmis
2019-09-19
679256
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KAKFORM, TRATT, SIL, 1800-tal, koppar, formens höjd 12,5 cm
Tartt och sil med skador