Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, stomme i metall, skiva i riopalisander, höjd 41 cm, 72x72 cm

CITES-intyg medföljer

PROVENIENS
Bordet är inköpt 1964 på HC-heminredningar AB, Sveavägen, Stockholm

bruksslitage

679271

2019-09-23