Kanna och tedosa

Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa
Kanna och tedosa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, TEDOSA, glas med silvermontering, 1900-tal, höjd ca 14-22 cm, ringklocka medföljer i silver

Tedosa med nagg

679275

2019-09-19