Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KERTTU KUIKANMÄKI, draperilängder, 1 par, 1960-tal, handtryckta mönster av löv på vit textil, 220x143 cm
Smärre slitage
679294
2019-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här