Kerttu Kuikanmäki gardinlängder

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KERTTU KUIKANMÄKI, draperilängder, 1 par, 1960-tal, handtryckta mönster av löv på vit textil, 220x143 cm

Smärre slitage

679294

2019-09-20