Börje Såndberg oljemålning

Börje Såndberg oljemålning
Börje Såndberg oljemålning
Börje Såndberg oljemålning
Börje Såndberg oljemålning
Börje Såndberg oljemålning
Börje Såndberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRJE SÅNDBERG (1908- 1993): Porträtt av Ylfwa Leijonhufvud, signerad B Såndberg 34, olja på duk, ca 176x66 cm

679298

2019-09-18