Frans Timén oljemålning

Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS TIMÉN (1883-1968): Skogsdunge, signerad daterad Frans Timén, olja på duk, 60x50 cm

679304

2019-09-18