Philippe Stark "Le Niggelman"

Philippe Stark
Philippe Stark
Philippe Stark
Philippe Stark
Philippe Stark
Philippe Stark
Philippe Stark
Philippe Stark
Philippe Stark
Philippe Stark

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIPPE STARCK, fåtöljer, 1 par, "Len Niggelman", svart avtagbar tygklädsel, lös sittplymå, ben i aluminium, stämpelsignerade STARCK, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, slitet klädsel, hål i tyget

679313

2019-09-25