Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, 45 dlr, Arabia modell ´Arctica´ formgiven av Inkeri Leivo, bestående av: 13 mattallrikar, 14 assietter, 11 djupa tallrikar, terrin med lock, 6 skålar och fat
Skador: Slitage
679356
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här