Arabia matservis ´Arctica´

Arabia matservis ´Arctica´
Arabia matservis ´Arctica´
Arabia matservis ´Arctica´
Arabia matservis ´Arctica´
Arabia matservis ´Arctica´
Arabia matservis ´Arctica´
Arabia matservis ´Arctica´
Arabia matservis ´Arctica´
Arabia matservis ´Arctica´
Arabia matservis ´Arctica´

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, 45 dlr, Arabia modell ´Arctica´ formgiven av Inkeri Leivo, bestående av: 13 mattallrikar, 14 assietter, 11 djupa tallrikar, terrin med lock, 6 skålar och fat

Skador: Slitage

679356

2019-09-22