Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGNAR SWAHN (1882-1964): "Månuppgång", signerad R Swahn, olja på duk, ca 135x100 cm
Enstaka små fläckar, smärre färgbortfall
679368
2019-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här