Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SLAGLÅSPISTOL, dubbelpipig i mässing s/s, ca 1860-tal omärkt, kannelerade kammarstycken, kal ca 10 mm, L ca 22 cm

Lagningar, lås defekt, laddstock ej original

679369

2019-09-19