Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNURRFÅTÖLJ, Alf Svensson, Dux, 1950/60-tal, fyrpassfot, klädsel i röd/brunt skinn, sitthöjd ca 35 cm
Bruksslitage, fläckar
679374
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här