Snurrfåtölj Alf Svensson Dux 1950-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SNURRFÅTÖLJ, Alf Svensson, Dux, 1950/60-tal, fyrpassfot, klädsel i röd/brunt skinn, sitthöjd ca 35 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, fläckar

679374

Päivämäärä:

2019-09-22