Snurrfåtölj Alf Svensson Dux 1950-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SNURRFÅTÖLJ, Alf Svensson, Dux, 1950/60-tal, fyrpassfot, klädsel i röd/brunt skinn, sitthöjd ca 35 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fläckar
679374
Päivämäärä:
2019-09-22