Pulpet 1900-talets mitt

Pulpet 1900-talets mitt
Pulpet 1900-talets mitt
Pulpet 1900-talets mitt
Pulpet 1900-talets mitt
Pulpet 1900-talets mitt
Pulpet 1900-talets mitt
Pulpet 1900-talets mitt
Pulpet 1900-talets mitt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PULPET, 1900-talets mitt, furu, brickmärkt Ingeniörsutensilier Stockholm AB, linjan på stålvajrar, maxhöjd ca 54, 90x64 cm

Bruksslitage, fläckar, smärre repor

679392

2019-09-24