Stengods

Stengods
Stengods
Stengods
Stengods
Stengods
Stengods
Stengods
Stengods
Stengods
Stengods
Stengods
Stengods

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, SKÅLAR 3 st., KANNA, FIGURIN, keramik, mestadels Gunar Nylund, ytterfoder Gefle, höjd 5-26 cm

Nagg, figruin med lagning, en skål andra sortering

679400

2019-09-19