Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER, SKÅLAR 3 st., KANNA, FIGURIN, keramik, mestadels Gunar Nylund, ytterfoder Gefle, höjd 5-26 cm
Nagg, figruin med lagning, en skål andra sortering
679400
2019-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här