Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blommande träd, signerad Franz Komz?, olja på pannå, ca 24x32 cm

679413

2019-09-19