Stolar 4 st Bellmanstolar

Stolar 4 st Bellmanstolar
Stolar 4 st Bellmanstolar
Stolar 4 st Bellmanstolar
Stolar 4 st Bellmanstolar
Stolar 4 st Bellmanstolar
Stolar 4 st Bellmanstolar
Stolar 4 st Bellmanstolar
Stolar 4 st Bellmanstolar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., så kallade Bellmanstolar, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, blåmålade, sitthöjd ca 46 cm

Fläckar, slitage

679438

2019-09-20