Torbjørn Afdal 4 stolar
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TORBJÖRN AFDAL, 4 st, stolar, Nesjestranda møbelfabrikk, för Bruksbo Tegnekontor, stommar i teak, sitsar klädda med skinn, märkta, sitshöjd 49 cm
Bruksslitage med enstaka ytliga repor på sitsar
679463
2019-09-28